h

SP Kerkrade gaat signalen WOZL verzamelen.

27 maart 2020

SP Kerkrade gaat signalen WOZL verzamelen.

Foto: Jos Piefer

Onze publicaties over WOZL hebben tot gevolg gehad dat de werkomstandigheden snel zijn aangepast. Maar deze publicaties waren voor velen ook de aanleiding om klachten en opmerkingen te maken over WOZL. SP kerkrade gaat die verzamelen.

Veel hebben betrekking op de arbeidsomstandigheden, maar ook andere zaken worden aangekaart. We proberen hiervan een goed beeld te krijgen. Daarom vragen we de medewerkers van WOZL om klachten, reacties en opmerkingen naar ons te sturen.

We verzamelen de klachten, opmerkingen en verdere reacties. Mocht u klachten hebben laat het ons dan weten.

We begrijpen uit sommige reacties dat men moeite heeft om die openlijk te uiten. We gaan daarom zeer zorgvuldig om met uw reacties. Uw gegevens zullen niet zonder uw toestemming aan de werkgever worden kenbaar gemaakt.

Iedereen die iets kwijt wil over WOZL kan zijn reactie sturen aan: Kerkrade@sp.nl

Als u wilt dat we telefonisch contact met u opnemen, zet dit er dan bij.

Iemand van ons team neemt dan contact op met u.

Namens SP Kerkrade:

Marianne Laumann,

Jos Piefer

Carin Wevers.

Reacties

Mijn klacht is dat ik bij balanz werk via wsp
Op de flats je kan op heel weinig plekken naar de wc en nu.met de crisis is ook alles afgesloten ik heb dit kenbaar gemaakt maar word niks aan gedaan word gezegd dat je dan maar in de pauze moet gaan terwijl ik tussendoor ook nog wel eens moet zeer vervelend

Reactie toevoegen

U bent hier